Jesteś tutaj:

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w naszym serwisie?

Zapisz się na newsletter!

„Pchli Targ”

W dniu 9 września 2012r. w godz. 14.00-18.00 na Półwyspie Zamkowym odbył się Pchli Targ zorganizowany przez Fundację Złotowianka ze Złotowa. Akcja ta odbyła się już po raz trzeci, cały dochód z tej imprezy będzie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Złotowianka. W organizacji imprezy zostali zaangażowani członkowi fundacji oraz wolontariusze. W ramach zapoczątkowania współpracy pracownik CIiWOP Marta Grocka została poproszona o pomoc w przygotowaniach stoisk oraz o pomoc w sprzedaży artykułów.

 

Pracownik CIiWOP Marta Grocka na stanowisku

 

Wśród artykułów przeznaczonych do sprzedaży można było znaleźć ubrania, zabawki, książki, świece, wazony, artykułów gospodarstwa domowego oraz wiele innych. Członkowie fundacji przygotowali również budki, w których można było zakupić watę cukrową, popcorn czy gofry, a także kiełbaskę z grilla, napoje oraz koszulkę z logo fundacji. Impreza cieszyła się dużą frekwencją, przychodziły osoby w każdym wieku, od maluszków w wózkach po osoby starsze, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

Stoiska z artykułami.

 

 


 

Budki z koszulkami Fundacji.

 

 

Od lewej: prezes Fundacji Złotowianka Pani Angelika Leszczyńska, Marta Grocka CIiWOP, wiceprezes Fundacji Pani Katarzyna Klaczyńska.

Pchli Targ to doskonała okazja do kupienia rzeczy niepowtarzalnych, nietypowych, których nie dostaniemy w sklepach, a przy tym każdy z nas może wspomóc podopiecznych Fundacji Złotowianka, którymi są przede wszystkim osoby niepełnosprawne.

 

Gratulujemy Fundacji pomysłu i życzymy powodzenia w kolejnych akcjach. 

 

 

Marta Grocka

Doradca ds. NGO

Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w Złotowie.

marta.grocka@zmw.pl

tel. 67 263 59 17