Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w naszym serwisie?

Zapisz się na newsletter!

„Dzień Otwarty” CIiWOP ZMW we Włodawie

W dniu 26 sierpnia 2012r. w ramach „Wyrykiego jarmarku leśnego” odbył się „Dzień otwarty” Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych Związku Młodzieży Wiejskiej we Włodawie.

 

Można było tu obejrzeć wystawy trofeów myśliwskich rękodzieła artystycznego związnego z lasem wziąć udział w konkursie rozpoznawania grzybów czy konkursie cięcia drewna na czas. Można było też pokosztować leśnych przysmaków jak na przykład bigosu myśliwskiego czy pieczonego dzika, posłuchać zespołów ludowych w specjalnie przygotowanym na ten dzień leśnym repertuarze.

 

 

Pracownik biura CIiWOP ZMW we Włodawie Sylwia Żuk w rozmowach z uczestnikami  przedstawiała możliwości i sposoby korzystania z usług świadczonych przez CIiWOP m.in. organizowanych bezpłatnych dyżurach eksperckich i pomocy przy zakładaniu organizacji pozarządowej”. Przy stoisku można było też poczęstować się przygotowanym smakołykiem. 

 

 

 

Przeprowadzony został konkurs wiedzy o NGO w formie loterii, w której fantami były gadżety reklamowe, oraz konkurs na narysowanie znaku graficznego ZMW. Po rozstrzygnięciu konkursu dzieci dostały nagrody w postaci zestawów do malowania na szkle oraz zestaw materiałów reklamowych.

 

 

 

Niewątpliwie największą atrakcją tegorocznego jarmarku leśnego był pokaz ptaków łownych oraz konkurs cięcia drewna .

 

Ostatnim punktem uroczystości był  koncert gwiazdy wieczoru: AVANTI i SUMMER NIGHT.

 

Centrum Informacji i Wspomagani Organizacji Pozarządowych Związku Młodzieży Wiejskiej we Włodawie serdecznie dziękuję wójtowi Andrzejowi Ćwirta za umożliwienie organizacji „Dnia otwartego”. 

 

 

Sylwia Żuk

Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych we Włodawie

sylwia.zuk@zmw.pl

tel. 82 572 62 19