Jesteś tutaj:

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w naszym serwisie?

Zapisz się na newsletter!

V RAJD ROWEROWY KOLD

Z przyjemnością informujemy o kolejnych działaniach, w które jako Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w Sielinku oraz Związek Młodzieży Wiejskiej zaangażowaliśmy się tego lata. Z chęcią podjęliśmy się współorganizowania rajdu rowerowego wraz ze Stowarzyszeniem KOLD.

 

 

 

 

W związku z nawiązaniem współpracy na podstawie umowy partnerskiej z podmiotem ekonomii społecznej – Stowarzyszeniem KOLD (LGD) biuro CIiWOP w miesiącach letnich prowadziło promocję pierwszej wspólnie zaplanowanej imprezy (umowa ta została zawarta na potrzeby realizacji projektu „Aktywni lokalnie II – kompleksowe wsparcie dla III sektora i rozwoju organizacji pozarządowych na obszarach wiejskich i miejsko-wiejskich”).

 

V Rajd Rowerowy KOLD organizowany z okazji – Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej - kierowany zarówno do młodzieży szkolnej jak i ich znajomych, rodziców, dziadków - słowem wszystkich chętnych, którzy w miłej atmosferze chcą wspólnie spędzić czas obcując z naturą i sobą nawzajem. Rajd ten jest organizowany przez Stowarzyszenie KOLD już po raz piąty, a jego tegoroczny termin został wyznaczony na 15-go września (najbliższa sobota).

 

Uczestnicy mają do wyboru siedem różnych tras (po 15km), z których każda ma swoją metę na terenie Szkoły Podstawowej w Michorzewie, natomiast miejsca startu to:

 

Bolewice

Duszniki

Kuślin

Lwówek

Nowy Tomyśl

Opalenica

Pniewy

 

W planie imprezy są także konkursy drużynowe oraz zabawy dla najmłodszych uczestników.

 

Dla zgłoszonych drużyn zapewniamy także obiad.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rajdu oraz do wypełnienia kart zgłoszeniowych. Jedna grupa nie może przekraczać 10 osób i musi mieć pełnoletniego Kierownika Grupy. Także i nasz ZMW Opalenica zgłosił już swoją drużynę : ).

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronie: www.kold.pl.

 

Do zobaczenia na trasach i na mecie! 

 

Agnieszka Kaczmarek

Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w Opalenicy

agnieszka.kaczmarek@zmw.pl

tel. (61) 44-77-755